Masumiyet 13.Bölüm Fragmanı 24 Mayıs'ta neler olacak?

Masumiyet 13.Bölüm Fragmanı Yayınlandı. Sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden birisi olan Masumiyet'in 24 Mayıs 2021 Pazartesi günü FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

Masumiyet 13.Bölüm fragmanı Medya Haber'de yayınlandı. FOX TV ekranların sevilen ve ilgiyle izlenen Masumiyet dizisinin yeni bölümü 24 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle hayranlarıyla buluşacak.

Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Masumiyet bu hafta yayınlanacak mı?

 YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Bahar ve Hale, çocukları için sıra dışı bir iş birliği yapmak zorunda kalırken, Harun’un gizli iş birlikleri ise davanın seyrini değiştirecek güçtedir.

Ela, annesinin elini tutup, İlker’e arkasını dönmeyi nihayet başarır ancak Hale’nin dava sürecini etkilemek için bulduğu radikal çözüm Ela, İlker ve İrem üçlüsünün duygusal dengelerini kökünden sarsar. Ela, Hale’nin attığı adımla dengesini kaybederken, İrem; Hale ve İlker’den hayatının en ağır darbesini yer.

Bahar, Harun’un etrafını saran sis perdesini ilk kez aralarken, İlker’in son hamlesi herkesin sınırlarını zorlayacaktır

MASUMİYET'İN KONUSU NE


Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.

Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir. ,

MASUMİYET'İN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?


HÜLYA AVŞAR, MEHMET ASLANTUĞ, DENİZ ÇAKIR, İLAYDA ALİŞAN, SERKAY TÜTÜNCÜ, DENİZ IŞIN, SELEN UÇER, TOLGA GÜLEÇ, NESLİHAN ARSLAN, ASENA TUĞAL, ERTUĞRUL POSTOĞLU, ALAYÇA ÖZTÜRK GİDİŞLİ, KİMYA GÖKÇE AYTAÇ, GİZEM ERGÜN, ASENA KESKİNCİ, OZAN KAYA OKTU, SEVGİ TEMEL, RÜÇHAN ÇALIŞKUR