MasterChef Türkiye'de güzelliğiyle dikkat çeken Gizem Çoban kim, nereli kaç yaşında?

TV8'in sevilen yemek yarışması Masterchef 2020'de ön eleme süreci devam ederken son 16 içerisine kalmak isteyenlerden biri de Gizem Çoban. Peki, Masterchef güzelliğiyle dikkat çeken Gizem Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı ve detaylar haberimizde.

MasterChef Türkiye'de güzelliğiyle dikkat çeken Gizem Çoban kim, nereli kaç yaşında?
Editör: admin
19 Temmuz 2020 - 21:45 - Güncelleme: 19 Temmuz 2020 - 22:13

TV8 ekranlarında yayınlanan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini üstlendiği Masterchef'te ön elemelerin üçüncü gününe gelindi. İzleyicileri ekran başına kilitleyecek olan fenomen yarışmada artık son yarışmacılar kendilerini üçlü düelloya yükseltecek yemekleri hazırlamak için ocak başına geçecek. Beş dakikada bir üst tura kalmak isteyenlerden biri de Gizem Çoban oldu. Peki, Masterchef Gizem Çoban kimdir, kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı haberimizde...
 

MASTERCHEF TÜRKİYE 2020 YARIŞMACISI GİZEM ÇOBAN KİMDİR?

Gizem Çoban, 25 yaşında. Aşçı. Alanya'da yaşıyor ve alakart restoranında çalışıyor. İki abisi olan Gizem, annesinin küçükken kanser olması nedeniyle yemek işlerinin ona kaldığını söyledi. Böylece yemek aşkının başladığını da belirtti.

GİZEM ÇOBAN TURU GEÇTİ Mİ?

"Ortada bir MasterCheflik ünvanı var. Ve ben onu almaya gidiyorum." sözleri ile MasterChef'e katılan Gizem Çoban, ilk turda vişne sosu ile havuç püreli kontrfile hazırladı. Bu turda Mehmet şef ve Danilo şeften evet oyları alarak ikinci tura geçmeyi başardı.

MasterChef Türkiye Gizem Çoban'ın Instagram hesabı ne?

Gizem Çoban'ın Instagram hesabı birazdan burada olacak.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum