Masterchef kim elendi? İddialar doğru çıktı

TV8'in fenomen yarışma programlarından Masterchef Türkiye'de en son kimin elendiği merak konusu. Masterchef Türkiye'nin TV8 ekranlarında yayınlanan son bölümünde Masterchef macerasına kimin veda ettiği belli oldu. İşte Masterchef Türkiye eleme gecesine ait detaylar...

Masterchef kim elendi? İddialar doğru çıktı
Editör: admin
26 Ekim 2020 - 13:02

Masterchef Türkiye'nin 25 Ekim Pazar akşamı ekrana gelen bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Masterchef eleme gecesinde duygusal anlar yaşandı. 6 yarışmacının kıyasıya mücadele ettiği son bölümde Masterchef heyecanına veda eden 10. isim belli oldu. Aynı zamanda günler öncesinde sosyal medyada eleneceği ifşa edilen ismin doğru çıkması izleyiciyi şaşırttı. İşte günler öncesinden eleneceği ifşa edilen ve elenen Masterchef yarışmacısı...

Masterchef Türkiye'de mavi ve kırmızı takım yarışmacıları hafta boyunca dokunulmazlık oyunu için mücadele etti. 2-1'lik mavi takımın üstünlüğüyle sonuçlanan haftada 4 kırmızı, 2 mavi takım yarışmacısı eleme oyunu oynadı. Masterchef eleme gecesinin ilk turunda yarışmacılara safran verildi ve yaratıcılık oyunu oynandı. Verilen sürenin sonunda ortaya çıkan tarifleri şefler deneyerek en başarılı 3 tabağı belirledi. Oyun sonunda en başarılı olan 3 tarif Emir, Esra ve Sefa oldu.

Masterchef eleme oyununda neler oldu?

Masterchef Türkiye'nin dün akşam gerçekleşen eleme oyununda elemeye kalan yarışmacılardan Danilo Tarifi olan 'Siste Ördek' yapmaları istendi. Uğur, Tanya ve Berker arasında geçen kıyasıya yarışın ardından şefler elenecek ismi belirledi. Şefler en başarılı tabağı Uğur olarak açıkladı ve son ikiye Tanya ve Berker kaldı. Şeflerin verdiği kararla Masterchef Türkiye'ye veda eden isim Berker oldu. 

Sosyal Medyaya sızan haber gerçek çıktı! 

25 Ekim eleme gecesi öncesinde medyaya düşen bir sızıntı olay oldu. Sosyal medya hesaplarından elenen ismin Berker Başmanav olduğu yazıldı. Söylendiği gibi Berker Başmanav bu hafta yarışmadan elendi. Sızıntının gerçek çıkması ile birlikte gözler TV8 kanalına döndü. Daha önce de Masterchef'ten elenen isimlerle ilgili sızıntılar olmuştu. Acun Ilıcalı'nın yarışmayı çeken ekibi sıkı takibe aldığı ve sızıntıyı yapan ismi aradığı söyleniyor.


Masterchef'den elenen Berker gözyaşlarını tutamadı!

Masterchef yarışmasına yedeklerden katılan Berker Elendiğini öğrenince büyük üzüntü yaşadı. Duygularını şeflerle paylaşan Berker'Annem ve ablamla büyüdüm. Babamı küçük yaşta kaybettim. Hayatta hep bir şey başarmak istiyorum. İstanbul'a geldim eğitim aldım, kendi başıma eve çıktım. Kendi ayaklarımın üzerinde duruyorum. Bir köpek sahiplendim çocuğum gibi ona bakıyorum ve kendi ayaklarımın üzerinde durmaya çalışıyorum. Bugünden sonra da böyle devam edecek'dedi. 
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum