Maraşlı dizisi ne zaman, hangi gün, oyuncu kadrosu? ATV açıklaması

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Maraşlı dizisi için geri sayım başladı. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı Maraşlı dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Peki Maraşlı dizisi ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Maraşlı dizisi konusu ne ve oyuncuları kimlerdir? İşte Maraşlı dizisi fragmanı...

Maraşlı dizisi ne zaman, hangi gün, oyuncu kadrosu? ATV açıklaması
Editör: Medya Haber
11 Ocak 2021 - 21:10 - Güncelleme: 24 Ocak 2021 - 22:22
ATV'nin yeni dizisi Maraşlı ilk fragmanıyla sosyal medyada büyük ilgi gördü. Maraşlı dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu merak konusu. Aksiyon türünde izleyici karşısına çıkacak olan dizinin yakın zamanda izleyiciyle buluşması bekleniyor. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı Maraşlı dizisi ne zaman başlıyor? Maraşlı konusu ne, oyuncuları kimler?

MARAŞLI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLIYOR?

ATV'nin yeni ve iddialı dizilerinden birisi olan Maraşlı'nın yayın tarihi belli oldu. Maraşlı dizisi 11 Ocak 2021 Pazartesi 20:00'da 1. bölümüyle atv ekranlarında buluşan dizi yeni bölümleriyle hafta içi her pazartesi 20:00'da atv'de.MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NE?

Özel Kuvvetler'den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı'nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş'in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır. Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur'un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Burak Deniz
Alina Boz

Kerem Atabeyoğlu
Saygın Soysal
Cemil Büyükdöğerli
Rojda Demirer
Melis İşiten
Cihan Yenici
Neslihan Acar
Sinem Akyol
Türkü Su Demirel
Gizem Kala
Bedriye Rosa Çelik

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum