- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Herkese DM'den yürüyen Emre Mor'a şok! Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın ifşa etti

Sosyal medya hesabı Instagram'dam sürekli kadınlara attığı DM ile gündeme gelen futbolcu Emre Mor yine ifşa oldu.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
28 Ekim 2019 - 01:17

Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor, geçtiğimiz ay, moda yarışmasıyla ünlenen Yağmur Taktaş'a attığı mesajlarla gündeme gelmişt. Mor, bu sefer de sosyal medya fenomeni Merve Taşkın'a attığı mesajlarla olay oldu. 

Emre Mor bu seferde Merve Taşkın tarafından ifşa oldu

Galatasaray'ın ve Milli Takım'ın genç yıldızı Emre Mor 3'üncü kez ifşa oldu. Genç futbolcu, ismi daha önce Loris Karius'le anılan sosyal medya fenomeni Merve Taşkın tarafından ifşa edildi. Emre Mor'u videolu bir şekilde ifşalayan Merve Taşkın uzun bir yazı paylaştı.

''Amacım enişte adayınızla sizi tanıştırmak'

Twitter hesabından videoyu paylaşan Merve Taşkın, "Bu tweet gizli bir şeyi paylaşmak sayılmaz onu yapmak istesem başka türlü paylaşım yapabilirdim ama amacım o değil, olmaz da! Amacım enişte adayınızla sizi tanıştırmak. Daha bir şey belli değil ama bakalım nasip kısmet. Önce görüşmek için müsait olmam gerekiyor tabi sanırım" yazdı.

"Biz arkadaşız Emre'yle. Daha fazlası yok olamaz da."
Taşkın ifşa haberlerinin ardından sosyal medya hesabından paylaşımı kendisinin yapmadığını söyledi. Sosyetik güzel, "Dün gece Emre Mor ile ilgili atılan tweete ben paylaşmadım hesabım yeni elime geçti ve Biz arkadaşız Emre'yle. Daha fazlası yok olamaz da. Kardeşim gibi görürüm kendisini umarım anlamışsınızdır" mesajını yayınladı

.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum