- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Gökhan Çıra ile evlenen fenomen trans Selin Ciğerci'ye babası bakın ne hediye etti

Ünlü futbolcu Gökhan Çıra ile evlenecek olan Selin Ciğerci'ye babası, kırmızı kuşak yerine altın kemer taktı. Ciğerci daha sonra davul ve zurna eşliğinde babaevinden ayrıldı

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Editör: admin
28 Ekim 2019 - 14:58 - Güncelleme: 28 Ekim 2019 - 17:20

Ünlü trans Selin Ciğerci, yaklaşık 2 yıldır aşk yaşadığı futbolcu sevgilisi Gökhan Çıra ile bugün Swissôtel The Bosphorus'da dünyaevine girecek. Babaevinden davul ve zurna eşliğinde çıkan Selin Ciğerci'ye babası gelenek olan kırmızı kuşak yerine, göz kamaştıran altın kemer taktı.

Baba evinden davul zurnalı ayrıldı: Yaklaşık 10 gün öncesinden hazırlıklara başlayan ünlü fenomen, düğüne ait her detayı takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Nişanlısı Gökhan Çıra ile evden çıkan Ciğerci bahçede davul zurna eşliğinde oynayarak çıktı.

Düğüne saatler kaldı: Nikaha saatler kala düğünün olacağı otele gelen Ciğerci, makyaj hazırlıklarına başladığını ve gelin makyajını ünlü makyöz Anar Agakishiev'in yapacağı haberini verdi.

Babaevindeki son gecesini annesiyle geçirdi: Selin Ciğerci, Instagram hesabından düğününden bir gece öncesini annesiyle geçirdi. Ciğerci bu anları "Son gecemi seninle geçirmek istiyorum anne" sözleriyle dile getirdi.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum