Macaristan yenilgisi sonrası Şenol Güneş ne söyledi?

Türkiye, UEFA Uluslar B Ligi 3. Grup son maçında deplasmanda Macaristan'a 2-0 kaybetti ve sonuncu oldu. Sırbistan'ın sahasında Rusya'yı yenmesi sonucu liderlik şansı doğan Milli Takım, galip gelse lider olacağı grupta son mücadeleyi kaybetmesiyle ikili averaj sonucu son sırada yer alıp küme düştü. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Şenol Güneş; Birincilik şansımızı sonuncu olarak kaybettik ve cezasını görmüş olduk.' dedi

Macaristan yenilgisi sonrası Şenol Güneş ne söyledi?
19 Kasım 2020 - 01:31

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-0 Macaristan yenilgisi sonrası açıklamalarda bulundu. 

"KAZANMA DUYGUSUYLA KAYBETTİK"

Bugün burada rakipten rövanşı almak istedik. Liderlik şansımızı da kovalamak istedik. Kazanma duygusuyla sahaya çıktık ama oyuna iyi başlamadık yine. İlk yarı Rusya'nın da mağlubiyetinden sonra hızlı bir oyun düşünüyorduk. Savunmayı açacak işleri yapamadık. İstediğimiz pozisyonları bulamadık. 

"BİRİNCİLİK ŞANSIMIZI SONUNCU OLARAK KAYBETTİK"

Yeteneğimizi ve kalitemizi sahaya yansıtamadık. Tepkimiz olmayınca maalesef kaybettik. Üzgünüz. Macaristan'ı yenecek gücümüz var. Birincilik şansımızı sonuncu olarak kaybettik ve cezasını görmüş olduk. Oyuncularımın karakteri ve yeteneğinden asla şüphem yok ama kötü oyunlar ortaya çıkabiliyor. Bu, öyle bir dönem. Mart ayından itibaren daha iyi bir oyunla tekrar aynı oyuncularla iyi işler yapacağımızı düşünüyorum. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum