Londra'da restoran açmaya hazırlanan Nusret, çıraklık fotoğrafını paylaşarak takipçilerinden destek istedi

Dünyaca ünlü işletmeci Nusret Gökçe, Londra'nın merkezinde açacağı yeni restoranın haberini çıraklık yaptığı dönemde çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşarak verdi. Nusret, paylaşımında yeni mekanının açılışı için takipçilerinden şans dilemesini de istedi.

Londra'da restoran açmaya hazırlanan Nusret, çıraklık fotoğrafını paylaşarak takipçilerinden destek istedi

Tuz serpme hareketiyle ününü ülke dışına taşıyan ve dünyanın çeşitli yerlerinde restoran açan Nusret Gökçe, şimdi de Londra'nın merkezinde restoran açıyor. Geçtiğimiz haftalarda İspyanya İbiza'daki dükkanının müjdesini veren Nusret, şimdi de yeni mekanının haberini eski yıllarına gönderme yaparak duyurdu.

"LONDRA AÇILIŞI İÇİN İYİ ŞANSLAR DEYİN"

ABD, İspanya, Dubai ve Yunanistan'da işletmeleri bulunan Nusret Gökçe, Londra'da açacağı yeni mekanı için takipçilerinden şans diledi. Yıllar önce çıraklık yaparken çektirdiği bir fotoğrafını paylaşan Nusret, "Lütfen yarınki Londra açılışı için bana iyi şanslar deyin" notunu yazdı. Ünlü ismin paylaşımı kısa sürede fazlaca beğeni alırken sevenlerinden de destek yorumları geldi.

HAYALLERİNDEN BİRİ DAHA GERÇEK OLUYOR

Nusret, Londra'daki restoranın fotoğrafını ise "Çok uzun zamandır bekliyordum ama sonunda hayalim çok yakında açılıyor" notuyla paylaştı.

Etiketler: Nusret, Nusret Gökçe