Kylie Jenner ile Travis Scott doğruladı: İkinci bebek yolda!

Kısa bir süre önce barışan Kylie Jenner ve Travis Scott çiftinden Jenner, bebek beklediğini sosyal medya hesabından duyurdu. 24 yaşındaki Jenner'ın verdiği bu mutlu haber sosyal medya takipçilerini de heyecanlandırdı.

Kylie Jenner ile Travis Scott doğruladı: İkinci bebek yolda!

HABERİ VİDEO İLE DUYURDU 
Kylie Jenner, müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı. Üç yaşında Stormi adında bir kızları olan ikiliden Jenner, paylaşımında giderek büyüyen karnını gözler önüne serdi.

Haber Kylie Jenner'ın takipçilerini hem sevindirdi hem de şaşırttı. Kylie kızı Stormi'ye hamileyken meraklı gözlerden köşe bucak saklanmıştı. Ünlü isim, bu kez ise hamile olduğunu sosyal medya hesabından ilan etti.

Kylie Jenner, paylaşımında ailece katıldıkları partisinden görüntüler de paylaştı. Jenner, annesi Kris'in ultrason görüntülerini izlediği sahnelere de paylaşıldı. Jenner, evde yaptığı hamilelik testinin sonucunu da takipçileriyle paylaştı.

 

İKİNCİ ŞANS 
Ekim 2019'de ilişkilerini noktaladıklarını duyuran Kylie Jenner ve Travis Scott, yaklaşık iki yıllık aranın ardından barışmıştı. Geçtiğimiz haziran ayında, kızları Stormi ile birlikte bir bağış gecesine katılan çift, ilişkilerine yeniden şans verdiklerini duyurmuştu.