Kuruluş Osman 95.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bursa Tekfur'u kim?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman 95 yeni bölüm .fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 25Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlarda olacak. Peki Kuruluş Osman 95.yeni bölüm fragmanı neden yayınlandı mı? İşte son bölümü Youtube'den izleme linki

Kuruluş Osman 95.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bursa Tekfur'u kim?

Kuruluş Osman 95.Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? Her bölümüyle sosyal medyayının en çok konuşulan dizilerinden birisi olan Kuruluş Osman'ın 94.bölümü nefes kesti. Gündüz Bey şehit olurken Nikola idam edildi. Osman Bey'in yeni düşmanı Bursa Tekfuru ise merak konusu oldu. Peki 25 Mayıs 2022 Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanacak olan 95. yeni bölümünde neler yaşanacak?

Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemini anlatan dizinin 18 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümünde Osman Bey'in İnegöl kalesini feth ettiği ve Gündüz Bey'in şehit düştüğü sahneler geceye damga vurdu.


Başrollerinde Burak Özçivit, Didem Balçın ve Yıldız Çağrı Atiksoy gibi sevilen oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

KURULUŞ OSMAN 95. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın 95.yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı? Fragmanı  BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM HD YOUTUBEDEN İZLEME:  Atv'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'ın son bölüm izleme linki aşağıdadır.

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMÜ YOUTUBEDEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Bala ve Malhun hatun, Orhan ile Holofira'yı kurtarabilecekler mi?

Osman Bey, Kayılar ve himayesi altındaki diğer Türk Boylarıyla İnegöl'ü kuşattığı sırada obadakiler ise Holofira'yı teyzesine uğurlamaktadır fakat Holofira'yı götürecek olan Usta Arius'un askerleridir. Holofira'yı kaçıracaklardır. Holofira'nın hangi hamlesi onu bu durumdan kurtaracaktır? Holofira'nın hamlesi Orhan'ı da büyük bir tehlikeye sürükleyecektir. Malhun ve Bala Hatun, Bacıyanlar ile birlikte fütühat yolundayken Orhan ve Holofira'nın tehlikede olduğu haberini alırlar. Malhun ve Bala Hatun, Orhan'ı ve Holofira'yı kurtarabilecekler midir?

Nikola'nın son hamlesi

Nikola'nın bütün hamleleri boşa çıkmıştır. Ne yaparsa yapsın artık surları dövülmeye başlamıştır fakat asla yılmaya niyeti yoktur. Son hamle olarak Osman Bey'in ordugahını dağıtıp, elinde savaşacağı hiçbir sey bırakmamayı planlar. Romanos'un askerlerini çoktan Osman Bey'in ordugahının çevresinde konuşlandırmıştır.

Aktemur'un akıbeti

Osman Bey'in, İnegöl'e sızdırdığı yeğeni Aktemur bu bilgiyi Osman Bey'e ulaştırmak ister. Aktemur başarılı olabilecek midir? Yoksa ele geçip Nikola ve Romanos'un acımasızlığına mahkum mu olacaktır? Osman Bey, bütün engellere, Nikola ve Ramanos'un direnmelerine rağmen İnegöl surlarını aşabilecek midir? İnegöl'ü fethedip surlarından Kayı'nın sancağını dalgalandırabilecek midir?