Kuruluş Osman 59. Bölüm 2. Fragmanı 19 Mayıs'ta neler yaşanacak?

Kuruluş Osman 59..Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle sosyal medyayı kasıp kavuran Kuruluş Osman'ın 19 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

ATV ekranlarının sevilen fenomen dizisi Kuruluş Osman 59. yeni bölüm 2.fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlarda olacak. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölüm özeti ve yeni bölüm fragman detayları...

Osmanlı Devleti'nin kuruluş dönemini anlatan dizinin 12 Mayıs Çarşamba akşamı yayınlanan son bölümüne Şeyh Edebali ve Osman Bey'in Umur Bey'in kızı Malhun Hatun'u istemeye gittiğinde yaşadıkları şok diziye damga vurdu. Peki Kuruluş Osman 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

ATV'nin yeni sezonuyla da ilgi gören dizisi Kuruluş Osman, 58. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yayınlanan bölümde oldukça çarpıcı anların yaşandığı dizinin yeni bölüm fragmanı sevenleri tarafından araştırılmaya devam ediyor...

KURULUŞ OSMAN 58. BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

Nikola'nın planı bozuluyor

Şeyh Edebalı'nın araya girerek Osman Bey ve Umur Bey arasındaki olası çatışmayı önlemesinin ardından; Umur Bey, Togay'a saldırmaktan vazgeçer. Umur Bey'in gelmemesi üzerine Togay'ı tuzağa düşürme planı bozulan Nikola, Osman Bey ve Togay arasındaki barışı bozmak için harekete geçer.

OSMAN BEY KARARINI BALA HATUN'A AÇIKLIYOR

Osman Bey, Göktuğ ve Alpleri elçi göndererek Togay'a anlaşmaya sadık kalacağını bildirirken; Şeyh Edebalı, evlilik konusunda Umur Bey'i ikna etme görevini üzerine alır. Osman Bey ise Şeyh Edebalı'nın tavsiyesini beylerle istişare ettikten sonra Malhun Hatun'la evlenmeye karar verdiğini Bala Hatun'a açıklar.

MALHUN HATUN NE TEPKİ VERECEK?

Malhun Hatun, Osman Bey'in kendisi ile evlenmek istemesine ne tepki verecek? Umur Bey, Osman Bey'in kızıyla evlenmesine razı olacak mı? Bala Hatun, Osman Bey'in evlilik kararını nasıl karşılayacak? Nikola, Togay'ı kışkırtmak için nasıl bir oyun kuracak? Togay, Osman Bey'den intikam almak için beklediği fırsatı ele geçirebilecek mi? Şeyh Edebalı, Umur Bey'i Osman Bey-Malhun Hatun evliliğine ikna edebilecek mi?