Kuruluş Osman 48. Bölüm Fragmanı Osman Bey pusudan nasıl kurtulacak?

Kuruluş Osman 48. yeni bölümüyle 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı ATV'de olacak. Kuruluş Osman'ın yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Kuruluş Osman 48. Bölüm Fragmanı Osman Bey pusudan nasıl kurtulacak?
25 Şubat 2021 - 00:34

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman'ın 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

ATV ekranlarının fenomen ve sevilen Kuruluş Osman dizisinin 48.yeni bölümü 3 Mart 2021 Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel ve Özge Törer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 48. yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 48.yeni bölüm fragmanı yayınlandı 

KURULUŞ OSMAN VİDEOLARI FRAGMANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Kuruluş Osman 47.son bölüm özeti: 

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Osman Bey büyük savaşa hazırlanıyor.

Çömlekçi İdris'in obadaki hainlerin ismini veremeden infaz edilmesinin ardından hainleri ortaya çıkarmak için harekete geçen Osman Bey, Nikola'nın Konstantinopolis'e çağırıldığı bilgisi alır. Nikola'yı ele geçirmek için bir baskın planlayan ve savaş hazırlıklarına başlayan Osman Bey, bu kez avını elinden kaçırmamaya kararlıdır. Papa'nın ajanları Melik ve Süleyman bu istihbaratın Osman Bey'e ulaştığının bilgisini verince, Nikola, Osman Bey'i ters köşeye yatırmak için plan kurar.

MALHUN HATUN VE BALA HATUN ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Targun'un ölümünün ardından Kumanların lideri haline gelen Göktuğ, kutsal emanetleri Nikola'ya götürerek onun güvenini kazanmaya çalışır. Çömlekçi İdris'in ölümünün ardından güvende olduğunu düşünen Dündar Bey yeni bir ittifak arayışına girer. Alpleriyle birlikte uç bölgesine gelen ve obası için yeni bir yurt bulmak için çalışan Malhun Hatun'a Osman Bey'in ilgisi Bala Hatun'u rahatsız eder. Malhun Hatun'un bey kızı tavrı Bala Hatun'la arasında soğuk rüzgarlar esmesine neden olur.

NİKOLA'NIN TAKTİĞİ İŞE YARAYACAK MI?

Osman Bey, Nikola'yı alt edebilmek için nasıl bir taktik kuracak? Nikola, Osman Bey'i tuzağa düşürebilecek mi? Bizans kuvvetleri ve Kayı alpleri arasındaki müthiş savaşın galibi kim olacak? Göktuğ, Nikola'nın güvenini kazanabilecek mi? Dündar Bey, yeni ittifakında aradığını bulabilecek mi? Malhun Hatun planlarını gerçekleştirebilecek mi? Malhun Hatun ve Bala Hatun arasında neler yaşanacak?

Kuruluş Osman'ın konusu ne:  O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren 'aşk' oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları,


denizleri aşacak bir milletin rüyasını 'aşkla' gördü.

Gücünü kılıcından değil, 'aşktan' aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını 'aşkla' verdi.
72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu…

Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, 'ilahi aşkla' kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...YORUMLAR

  • 0 Yorum