Kuruluş Osman 28.Bölüm 2. Fragmanı Çukur'dan bomba transfer

Kuruluş Osman 28. yeni bölümüyle 14 Ekim 2020 Çarşamba akşamı ATV'de olacak. Kuruluş Osman'ın yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

Kuruluş Osman 28.Bölüm 2. Fragmanı Çukur'dan bomba transfer
Editör: admin
26 Eylül 2020 - 13:35 - Güncelleme: 07 Ekim 2020 - 22:40

Kuruluş Osman 28. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman'ın 14 Ekim 2020 Çarşamba akşamı ATV'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak?

ATV ekranlarının fenomen ve sevilen Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümü 14 Ekim Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel ve Özge Törer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 28. yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 28.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kuruluş Osman'a Çukur'dan bakın kim katıldı... İşte Kuruluş Osman 28.yeni bölüm fragmanı

KURULUŞ OSMAN VİDEOLARI FRAGMANLARINA BURADAN ULAŞABİLİRSİNİZ

Kuruluş Osman 27.son bölüm özeti: Obaya yapılan baskını bertaraf ettikten sonra hedefine Sofia ve Kulucahisar Kalesi'ni koyan Osman Bey, Kayı Obası Alpleri ile birlikte kaleyi ele geçirip Sofia'yı alt etmek üzere için plan kurup harekete geçiyor.

Osman Bey, Sofia'nın kara şövalelerini nasıl alt edecek? Osman Bey ve Kayılar, Kulucahisar Kalesi'ni ele geçirebilecek mi? Osman Bey, nihayet Sofia'ya ihanetinin bedelini ödetecek mi? Osman Bey'in bu hamlesi uç bölgesinde nasıl bir tepkiyle karşılanacak? Aygül, Hazal Hatun'dan intikamını alacak mı?

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Günün Başlıkları