Kuruluş Osman 26. bölüm fragmanında şok ayrılık

Kuruluş Osman dizisi 26. yeni bölümüyle 17 Haziran 2020 Çarşamba akşamı ATV'de olacak olan Kuruluş Osman'ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacak?

Editör: admin
14 Haziran 2020 - 20:26 - Güncelleme: 14 Haziran 2020 - 21:19

Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde neler olacak? Kuruluş Osman 17 Haziran 2020 Çarşamba akşamı ATV'de...

Başrollerinde Burak Özçivit, Saruhan Hünel ve Özge Törer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kuruluş Osman bu hafta yayınlanacak mı?

Kuruluş Osman 25.son bölüm özeti:  Düğün toyuna Sofia tarafından kurulan tuzaktan kurtulan Osman Bey, gazaya tüm gücüyle devam ederken, bir süredir mecburi ittifak yaptığı Balgay'la nihayet kozlarını paylaşıyor.

Balgay'ın, Kongar üzerinden kendilerine kurduğu tuzakla karşıya kalan Osman Bey ve Alpleri, Balgay'a karşı harekete geçiyor. Hazan Hatun'un gelişi obada dengeleri nasıl değiştirecek?

Osman Bey, Balgay'ın uç bölgesindeki hakimiyetini bitirebilecek mi? Geyhatu ve Moğollar, sancak beylerinin öldürülmesine nasıl tepki verecek? Hazal Hatun'u gelişiyle Kayı Obası'nda dengeler nasıl değişecek?

Kuruluş Osman 26. yeni bölüm 1.fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Kuruluş Osman'ın konusu ne: O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman'dı…

Karanlığın içinde ona yol gösteren 'aşk' oldu…

Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını 'aşkla' gördü.

Gücünü kılıcından değil, 'aşktan' aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını 'aşkla' verdi.

72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş'un adı oldu…
Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, 'ilahi aşkla' kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi...

[ilgili-galeri=1516


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum