Koronavirüse yakalanmıştı: AK Parti'yi yasaboğan vefat haberi

2019'un sonlarında Çin’nin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve dünyayı kasıp kavuran milyonlarca kişinin ölümüne sebep olan Koronavirüs Türkiye’de de can almaya devam ediyor.

Koronavirüse yakalanmıştı: AK Parti'yi yasaboğan vefat haberi

AK Parti yönetimini ve partiyi yasa boğan ölüm haberi az önce geldi. Koronavirüse yakalandığı açıklanan önemli isim hayatını kaybetti.

Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan AKP’nin önemli ismi tüm tedavi ve müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

[ilgili-galeri=2053]

Manisa’da AK Parti’li Kırkağaç ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Avukat Mehmet Candan, Covid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. AK Parti’li Candan’ın 15 gün önce Covid-19 testinin pozitif çıktığı ve karantinaya alındığı Ege Üniversitesi Hastanesi’ndeki yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybettiği öğrenildi. AK Parti’de uzun süre görev yapan Candan’ın bir dönem partisinin Kırkağaç ilçe başkanlığını da üstlendiği belirtildi. Candan’ın vefatıyla ilgili olarak AK Parti’li Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik ile MHP’li Manisa Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesaplarından taziye mesajı yayınladı.

[ilgili-galeri=2054]

AK Parti’li Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, sosyal medya hesabından “Geçtiğimiz hafta COVID-19 teşhisi ile hastanede tedaviye alınan, AK Parti Kırkağaç eski İlçe Başkanımız ve Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz Mehmet Candan ağabeyimiz hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhuma Rabbimden rahmet sevenleri ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandı.

[ilgili-haber=60406]

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı: * Manisa Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Avk. Mehmet Candan tedavi gördüğü Ege Üniversitesi Hastanesinde vefat etmiştir. Başarılı siyasetçi Mehmet Candan’a Allahtan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.