Koronavirüs aşısı olan Bensu Soral, 'Ayrıcalık mı yapıldı?' sorualarına cevap verdi Meğer hastalığı...

30 yaşındaki güzel oyuncu Bensu Soral, geçtiğimiz gün koronavirüs aşısını yaptırdı. Ünlü oyuncuya, kendisine aşı konusunda ayrıcalık yapıldığı yönünde tepkiler gecikmedi. Bensu Soral o tepkilere sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Koronavirüs aşısı olan Bensu Soral, 'Ayrıcalık mı yapıldı?' sorualarına cevap verdi Meğer hastalığı...

Geçtiğimiz gün BioNTech aşısı olduğunu açıklayan 30 yaşındaki oyuncu Bensu Soral'a sosyal medyadan tepki yağmıştı. Kendisine ayrıcalık tanındığı yönünde gelen tepkilere cevap veren Bensu Soral kronik hastalığı hakkında da açıklama yaptı. İşte oyuncu Bensu Soral'ın o açıklamada kullandığı ifadeler:

"Öncelikle aşı sırası ve önceliği gibi konularda büyük bir hassasiyet olmasına çok sevindiğimi ve bu hassasiyeti paylaştığımı belirtmek isterim.

Ben Crohn hastasıyım. Crohn, kronik bir rahatsızlık olmakla beraber her hafta kendime iğne yapmamı gerektiren bir hastalık. Maalesef kullandığım ilaç bağışıklığı çok düşürüyor. Bu ilacı kullananlar aşı sıralamasında çok üst sıralarda olmasa da bir önceliği var. Ben de bu sayede aşı olabildim.

Asla herhangi bir ayrıcalık söz konusu değildir ve bütün insanlık olarak yaşadığımız bu felakette ayrıcalık talep edecek biri değilim. Hepimize geçmiş olsun."