Koronanın Ciğere İnmesini Engellemek İçin Evde Yapabileceğiniz Yöntem

Çin'in Wuhan kentinde yaklaşık 1 yıl önce ortaya çıkan ve tüm dünyaya kabusu yaşatan korona halen hızla yayılmaya devam etmekte. Özellikle kronik rahatsızlığı olanlar virüs daha fazla etkilemekte.

Koronanın Ciğere İnmesini Engellemek İçin Evde Yapabileceğiniz Yöntem

Çin'in Wuhan kentinde 1 yıl önce ortaya çıkan ve tüm dünyaya kabusu yaşatan koronavirüsün ciğere inmeden boğazda durmak, hastalığın ilerlemesine engel olmaktadır.

Evinizde yapacağınız basit yöntemler sayesinde, virüs boğazınızdayken, ciğere inmesine engel olabilirsiniz. İşte size doğal evde yapacağınız basit öneri.

Virüsün ciğere inmemesi için bir tencereye biraz su koyun üzerine sudan fazla dogal ev yapimi elma sirkesi ekleyin kaynatın başınıza tam kapanacak şekilde bez örtün. Sirkenin buğusunu içinize burnunuza iyice çekin, virüs bu sayede sıcak buhar ve sirke sayesinde etkisiz kalacaktır.

Öksürügünüz varsa eğer kesecektir .Günde iki defa yapmanız yeterli olacaktır . AYrıca beslenme olarak bol miktarda C vitamini almalısınız. Soğuk algınlığına iyi gelen, sarımsak, zencefil tarzı besinlerden, çay yaparak gün içerisinde bolca tüketmelisiniz