Kırmızı Oda 38.Bölüm Fragmanı 21 Mayıs'ta neler olacak?

Kırmızı Oda 38. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Cuma akşamlarının sosyal medyada en çok konuşulan her bölümü Twitter'da TT olan Kırmızı Oda'nın 21 Mayıs'ta TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? Kırmızı Oda son 37.bölüm tek parça YouTube, Netflix, EXXEN ve TV8'den izle

Sitene Ekle

TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekormteni kıran Kırmızı Oda dizisinin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan 38.yeni bölüm 21 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Kırmızı Oda dizisinin 38. yeni bölümü 21 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle TV8'de

Kırmızı Oda 38.bölüm fragmanı yayınlandı mı?: Kırmızı Oda'nın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı yayınlanca İZLEMEK İÇİN BURAYA DOKUNUN

 

 

 Kırmızı Oda son bölümü tek parça izleme: TV8 ekranlarının cuma akşamları vazgeçilmez dizisi Kırmızı Oda Netflix, Puhu TV, EXXEN'den yayınlanamamakta.

TV8''DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti henüz yayınlanmadı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ve Kırmızı Oda’nın kapıları açılıyor. “Ben dinlemeye hazırım. Peki, siz anlatmaya hazır mısınız?”

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!