Kırmızı Oda 37. Bölüm Fragmanı 14 Mayıs'ta neler olacak?

Kırmızı Oda 37. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Cuma akşamlarının sosyal medyada en çok konuşulan her bölümü Twitter'da TT olan Kırmızı Oda'nın 14 Mayıs'ta TV8 ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

TV8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekormteni kıran Kırmızı Oda dizisinin 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TV8 ekranlarında yayınlanacak olan 37.yeni bölüm 14 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Kırmızı Oda dizisinin 37. yeni bölümü 14 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00 itibariyle TV8'de.

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti henüz yayınlanmadı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ve Kırmızı Oda’nın kapıları açılıyor. “Ben dinlemeye hazırım. Peki, siz anlatmaya hazır mısınız?”

Hayatta yaşanan gerçek hikayelerden esinlenerek TV8 ekranlarında yayınlanacak olan “Kırmızı Oda” dizisinde, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları hikayeleştirilecek. “Kırmızı Oda”da her hayat hikayesinin altında yatan acılar, sevinçler, mutluluk ve hüzünler izleyicinin de ruhunun kapalı kapılarını aralayacak. Hastalar o güne kadar kimselere söyleyemedikleri sırları dile getirirken; izleyiciler de kendi bugünleri, geçmişleri ve yarınlarına dair bir şeyler bulacak!