Kirli Sepeti 1.bölüm 4.fragmanı

Fox TV’nin merakla beklenen yeni dizisi Kirli Sepeti’nin ilk bölümü ilk fragman yayınlandı. Fox TV'nin yeni dizisinin ilk bölümü 24 Eylül Pazar akşamı ekrana gelecek. Dizi, lüks bir sitede çalışan hizmetlilerin ve onların iş verenlerinin hayatlarını konu alıyor. İşte Kirli Sepeti 1. bölüm 1. fragmanı ve detaylar…

Sitene Ekle

Kirli Sepeti dizisinin yeni sezonunun ilk bölümü için heyecan dorukta. Dizinin 1. bölümü için yayınlanan ilk fragman, izleyicileri şaşırttı.

KİRLİ SEPETİ DİZİSİ KONUSU

Kirli Sepeti dizisi, İstanbul’un zengin muhitlerinden birinde, butik bir sitede çalışan hizmetliler ve onların iş verenlerinin iç içe geçmiş hayatlarını konu ediyor. Dizide, yukarıdakiler ve aşağıdakiler arasındaki büyük uçuruma da tanıklık ediyoruz. Aşkın, sırların, yalanların ve bütün bunlara inat sırt sırta vermiş üç kadının; bazen ağlatan, bazen de güldüren hikayesini izleyeceğiz Kirli Sepeti’nde…

KİRLİ SEPETİ DİZİSİ OYUNCULARI

Kirli Sepeti dizisinin oyuncu kadrosunda Halil İbrahim Ceyhan, Melisa Döngel, Ayça Bingöl, Serkay Tütüncü, Ceren Moray, Cansu Tosun, Aydan Şener, Deniz Sarıkaş gibi isimler yer alıyor. Dizinin senaryosunu Leyla Uslu Oter ve Ekin Akçay yazarken, yönetmen koltuğunda Ece Erdek Koçoğlu oturuyor.

  • Kirli Sepeti dizisi ne zaman başlayacak? Cevap: Kirli Sepeti dizisi 24 Eylül 2023 tarihinde Fox TV’de başlayacak.
  • Kirli Sepeti dizisi kaç bölüm olacak? Cevap: Kirli Sepeti dizisinin kaç bölüm olacağı henüz belli değil. Ancak dizinin reytingleri yüksek olduğu için uzun soluklu bir dizi olması bekleniyor.