Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Kurtlar Vadisi Kaos'ta oynayacağı iddiası bomba etkisi yarattı! Kim Milyoner Olmak İster final mi yaptı?

ATV ekranlarında 10 sezondur seyircisiyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışması normal şartlarda her Cumartesi yayınlanıyordu. Sevilen programın geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanmaması takipçilerini meraklandırdı. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı iddiası gündeme geldi. İşte detaylar...

Kenan İmirzalıoğlu'nun 'Kurtlar Vadisi Kaos'ta oynayacağı iddiası bomba etkisi yarattı! Kim Milyoner Olmak İster final mi yaptı?
22 Şubat 2021 - 16:47
ATV ekranlarının vazgeçilmez yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'in yayından kaldırılıp kaldırılmadığı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Geçtiğimiz Cumartesi günü Kim Milyoner Olmak İster yarışması yerine Kardeşlerim dizisinin ekrana gelmesi iddiaları güçlendirdi.

2019 yılından beri Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan programının yayınlanmamasının ardından final yaptığı iddiaları ortaya atıldı. Haftalardır total reytinglerde ilk 10'a giremeyen AB grubunda ise sekizinci olan program için final iddiaları konuşulurken gerçek ortaya çıktı. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı iddiası

Milliyet gazetesinin yazarı Sina Koloğlu sevilen yarışma Kim Milyoner Olmak İster ile ilgili kötü haberi açıkladı.

Milyoner'i yayın akışında göremeyince kanala durumu soran Koloğlu "Sordum durumu. “Şimdilik ara verdik” dediler. Kenan İmirzalıoğlu’nun ‘Kurtlar Vadisi Kaos’ta oynayacağı hatta, fiyatının bile belirlendiği yazılıp, çiziliyor." ifadelerini kullandı. 
''Bu dizi iddia edilen kanalda değil''

Kurtlar Vadisi ile ilgili iddialara değinen Koloğlu "Show TV deniyor. Sordum kanala. “Belli ki çekmek için bir hareket var. Bize gelen bir şey yok” bilgisi verildi. Yani bu dizi iddia edilen kanalda değil." dedi.

''Öğrendiğim, atv’nin haziran ayına kadar ara verdiği...''

Koloğlu köşesinde Milyoner'in yeniden başlangıcıyla ilgili "Öğrendiğim, atv’nin haziran ayına kadar ara verdiği... “Dizilerin sezon finallerine göre” dediler. Bir dizi olabilir mi İmirzalıoğlu ile ilgili? “Üç ay sonra başlayacak tekrar yarışma, zannetmiyoruz” cevabı geldi." ifadelerini kullandı. 

Milyonerle ilgili sözlerini Koloğlu "Ne olursa olsun marka bir yarışma. Düşüşler olabilir. Daha iyi sorular mesela daha ‘yetkin’ yarışmacılar... Böyle bir dinlenmeye ihtiyaç vardı galiba." diyerek tamamladı.Necati Şaşmaz açıklama yapmıştı

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada daha önce "Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız." demişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum