Kardeşlerim 12.Bölüm 2. Fragmanı 8 Mayıs yeni bölüm özeti

Kardeşlerim dizisi 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kardeşlerim'in 8 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı ATV'de yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak?

Sitene Ekle

ATV ekranların reyting rekortmeni fenomen Kardeşlerim dizisinin 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeşlerim 12. yeni bölümü 8 Nisan Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Celil Nalçakan, Halit Özgür Sarı ve Ahu Yağtu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Kardeşlerim dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Kardeşlerim dizisinin yeni bölümü 8 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

 KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?: ATV ekranlarının fenomen dizisi Kardeşlerim'in 12. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. BURAYA TIKLAYARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜM TEK PART NASIL İZLENİR?: ATV'nin sevilen dizisi Puhu TV ve Netflix'te yayınlanmamaktadır. YouTube ve ATV'den izleme linkleri aşağıdadır.

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMÜ ATV'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMÜ YOUTUBE'DEN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN


KARDEŞLERİM SON BÖLÜM ÖZETİ:

“Neyim olursa ol ama hayal kırıklığım olma, orası çok kalabalık, tanıyamam…” Kadir, Ömer’i hapisten kurtarmak için zor bir karar vermek zorunda kalır. Harika, Asiye’yi okuldan attırmak için sinsi bir plan yapar. Doruk’un ise bu olaya tavrı herkesi şaşkına çevirir. Şengül, Ömer’in Suzan’ın oğlu olduğunu öğrenir ve bu gerçeği kanıtlama derdine düşer. Ömer zengin olursa, hayatları kurtulacak hayaliyle yeni entrikalar peşine düşerken, herkesin hayatını etkileyecek hamleler yapar.