Kanal D'nin sevilen dizisi için sürpriz final kararı

Kanal D'nin güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizisi için final kararı alındığı iddia edildi.

Kanal D'nin sevilen dizisi için sürpriz final kararı
Editör: admin
19 Ekim 2020 - 23:37

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği cumartesi günleri ekrana gelen dizisi 'Çatı Katı Aşk' için final kararı alındığı iddia edildi.

Yaz döneminde ekran macerasına başlayan, başrollerini Furkan Andıç, Selin Şekerci, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz'in paylaştıkları Çatı Katı Aşk dizisi ekranlara veda ediyor.Diziye geçtiğimiz hafta ünlü oyuncu Selin Şekerci dahil olurken, Ezgi Şenler ise projeden ayrılmıştı.

Çatı Katı Aşk konusu: Çatı Katı, geniş ve sımsıcak bir aileye iki yabancı misafirin dahil olmasıyla başlar. Dayanışmayla ve birbirine tutunarak yaşayan bu aileye minik bir “yalan”la katılan Ateş ve Yasemin, bu çatının altında önce aşkla çarpıştı, sonra yalanlarıyla sınanacak ama zaman içinde dostluğu, paylaşmayı ve sevgiyi gördüler.Karakterleri birbirine taban tabana zıt, farklı sosyal sınıflardan ve kültürlerden gelen Ateş, Ayşen, Demir ve Yasemin’in ailelerini karşılarına alma pahasına aşklarında direnmelerinin hikayesidir.

Hayat gençleri yine boylarından büyük dertlerle baş başa bırakırken, hasretini duyduğumuz bu aile, kuvvetli bağlarıyla her şeyin üstesinden gelip bir arada kalmayı başarabilme hikayesi olarak yer aldı.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum