En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Kanal D'nin iddialı dizisi final bile yapamadan yayından kaldırıldı

Dizi 01.01.2020, 00:30

Yıldızlar geçidi olan birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı ve Kanal D'nin yeni sezondaki iddialı yapımlarından olan dizi, ekranlara final dahi yapamadan veda etti.
Peki neden final yapmadan kaldırıldı?

Oyuncu kadrosu ile yeni sezona damga vurması bekleniyordu. Kanal D ekranlarında yayımlanmaya başlayan, iddialı dizi 6. bölümün ardından sürpriz bir kararla ekrana veda etti. Final bile yapamayan dizi apar topar yayından kaldırıldı. İzleyici neye uğradığını şaşırdı.

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollerde oynadığı Azize, tecavüz sahnesiyle çok konuşulmuş, eleştirilerin hedefi haline gelmişti. Yılbaşı nedeniyle tatile giren Azize ekibi 7. bölümün çekimlerine hazırlanırken final haberi geldi. 

Kanal D'de ilk olarak salı akşamları yayınlanmaya başlayan Azize, reytinglerde beklenen sonucu alamayınca flaş bir kararla gün değişikliğine gitmişti. Cumartesi gününe alınan diziyi gün değişikliği de kurtarmadı.

Azize dizisi, geçen hafta sonu yayınlanan 6. bölümüyle de reytinglerde ilk 10 program arasına giremedi. Kanal D yönetimi ise aldığı flaş kararla Azize'yi final bile yapamadan yayından kaldırdı.

Peki, son bölümde neler olmuştu?

Azize, Alpanlardan almak istediği intikamın yeminiyle çıktığı yolda Kartal'a karşı oluşan duygularıyla adeta şaşkına döner. Kartal, Azize'nin ailesine yapılanları öğrendikten sonra kendi ailesi adına utanç duyarken Azize'ye yardımcı olmaya çalışır. 

Azize'nin tek isteği ise kardeşini Barbaros'un evinden çıkarmaktır. Ancak Barbaros'un adamına yakalanmaları Azize ve Kartal için zor bir mücadele başlatır. Kartal, Azize'yi ve Yiğit'i kurtarmak için yaptığı hamlede kendi hayatını tehlikeye atar. Fakat Azize, cesaretiyle Kartal'ın hayatını bir kez daha kurtarır.

Bir diğer taraftan Balkan'ın Alpanların başına geçmesi İskender'in ölümüyle daha da kolaylaşır. Fakat, yıllardır öldüğü bilinen Zeynep'in eve dönüşü tüm dengeleri değiştirir. Kartal ve Balkan'ın annesi Azize için tehlikelerin en büyüğüdür. 

Yorumlar (0)