Kalp Yarası ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Kalp Yarası hangi gün? ATV açıkladı

ATV'NİN yeni dizisi Kalp Yarası'nın ilk tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından izleyiciler de dizinin gün ve saatini araştırmaya başladı. Kalp Yarası hangi gün, saat kaçta başlayacak? Kalp Yarası konusu ne? Oyuncu kadrosunda kimler var? Kalp Yarası'nın yayın tarihi ve ATV'nin açıklaması...

ATV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizi Kalp Yarası, yayınlanan tanıtım filminin ardından merak konusu olmaya başladı. Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in yer aldığı dizi Kalp Yarası konusuyla da büyük merak uyandırdı. İlk tanıtım filminin yayınlanmasının ardından izleyiciler tarafından dizinin yayın günü ve saati merak edilip araştırılmaya başlandı. Peki Kalp Yarası ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta izleyici karşısına çıkacak? Konusu ve oyuncu kadrosuyla yeni dizi Kalp Yarası hakkında bütün detayları haberimizde bulabilirsiniz.

KALP YARASI HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği yeni dizi Kalp Yarası'nın yayın günü ve saati henüz belli olmadı. ATV’de yayınlanacak olan dizinin yayın günü ve saatini açıklanır açıklanmaz haberimizde bulabilirsiniz.

KALP YARASI OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kalp Yarası'nın oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Kalp Yarası oyuncu kadrosunda; Merve Çağıran ve Toprak Can Adıgüzel gibi isimler başrol olarak yer alıyor. Ayrıca dizide Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Nail Kırmızıgül, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz, Kemal Burak Alper gibi önemli isimler yer alırken dizinin başrollerini ise Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin paylaşıyor.

KALP YARASI KONUSU

Yönetmen koltuğunda Yıldız Hülya Bilban'ın oturduğu, senaryosunu ise Sema Ali Erol, Mahir Erol ve Özgül Türküler Akad'ın yazdığı Kalp Yarası dizisi, Antakya'nın iki köklü ailesinin bitmek bilmeyen çatışmasını ve bu çatışmanın tam ortasına tertemiz aşklarını koyan Ferit ve Ayşe'nin öyküsünü anlatıyor.