Kahraman Babam hangi gün saat kaçta? Show TV'den açıklama Kırmızı Kamyon adı değişti

Geçtiğimiz ay Kırmızı Kamyon adıyla ekranlara gelen dizi yayından kaldırıldı ve adı Kahraman Babam olarak değiştirildi. Haziran ayında tekrar yayına girmesi beklenen yeni adıyla Kahraman Babam dizisinin gün ve saati de merak konusu oldu. Kahraman Babam ne zaman başlıyor? Saat kaçta yayınlanacak?

Kırmızı Kamyon dizisi geçtiğimiz ay ekranlara gelerek izleyici karşısına çıkmıştı fakat daha sonra dizi yayından kaldırıldı. İsmi "Kahraman Babam" olarak değiştirilen dizi yeni gün ve saatinde Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin konusunun değişip değişmediği ise merak konusu olmaya devam ediyor. Peki Kahraman Babam ne zaman başlayacak? Hangi gün yayınlanacak? Saat kaçta izleyici karşısına çıkacak? Konusu ve oyuncu kadrosuyla yeni dizi Kahraman Babam hakkında bütün detaylar haberimizde...

KAHRAMAN BABAM HANGİ GÜN SAAT KAÇTA?

Yapımcılığını 10. Ev'in üstlendiği yeni dizi Kahraman Babam'ın ne zaman başlayacağı merak edilirken Show TV'den de açıklama geldi. Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan ve Toprak Sağlam gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Kahraman Babam, 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de izleyicileriyle buluşacak.

KAHRAMAN BABAM OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Kırmızı Kamyon ismiyle geçtiğimiz ay yayınlanıp yayından kaldırılan ve ismi "Kahraman Babam" olarak değişen dizinin oyuncu kadrosu da merak konusu oldu. Kahraman Babam'ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birbirinden değerli isimler yer alıyor.

KAHRAMAN BABAM KONUSU

Yönetmen koltuğunda Osman Kaya'nın oturduğu, senaryosunu Sevgi Yılmaz, Devrim Yıldız Özdemir ve Bahar Kaya'nın yazdığı Kahraman Babam dizisinin konusu kahraman itfaiyecilerin hayat hikayesine dayanıyor. Hikayesi dram ve aksiyonu bir araya getirirken "Kahraman Babam" bir baba kızın duygu yüklü yaşamöyküsünü de ekranlara yansıtıyor. Diğer taraftan kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini de ele alan dizi, aksiyon dolu sahnelerle izleyicileri ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor.