Kağıt Ev 5. Bölüm 2. Fragmanı 17 Mayıs yeni bölüm özeti

Kağıt Ev 5. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Sosyal medya kısa bir süre sonra final yapacağı iddia edilen Kağıt Evin'in 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacak? İşte Kağıt Ev 5.bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti

Sitene Ekle

STAR TV ekranlarının iddialı Kağıt Ev dizisinin 5. yeni bölümü 17 Mayıs Pazartesi akşamı saat 20.00'da hayranlarıyla buluşacak.

Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu ve Nur Fettahoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Kağıt Ev bu hafta yayınlanacak mı?

YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Görgü tanığının, Azra’nın canlı yayınında Mert’i suçlaması üzerine, Mert İnci’yle sevgili olduklarını itiraf etmek zorunda kalır. Mert’in itiraflarına Gülsüm’ün tepkisi nasıl olur?

Mert Emniyetteki ifadesinde Bülent’e bilgi verirken, kendisini nasıl suçlu durumuna sokar? Issız kayalıklara bırakılan İnci’nin cesedinin bulunmasından sonra Gülsüm evine döner. Gülsüm kızının ölümünden kimi suçlar?

Programında Mert’in suçlanmasına neden olan Azra Cihan’a kendini affettirebilecek mi? Cihan, otuz yıllık karısının babasının bir katil olduğunu öğrenmişti.

Bu şokla eve gelen Cihan, Aylin’le nasıl yüzleşecek? Cemre’yi kim neden kaçıracak ve kendini kaçıranları Cemre nasıl zor duruma düşürecek?