İşte Sen Çal Kapımı'nın yayın tarihi ve 1. yeni bölüm fragmanı

FOX TV ekranlarında yayınlanacak ve MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisinin yayın tarihi 1 Temmuz olarak açıklandı.

Editör: admin
13 Haziran 2020 - 22:42

FOX TV'nin yeni romantik komedi dizisi Sen Çal Kapımı'ın yayın tarihi bellli oldu. Kadrosunda ünlü; Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in yanı sıra Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimleri barındıran dizi, 1 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Tanıtım ve oyuncuların sosyal medya paylaşımlarıyla birlikte açıklanan yayın tarihi, kısa sürede sosyal medyanın gündemi oldu.

Sen Çal Kapımı Dizisinin 1.Bölüm fragmanı;


Sen Çal Kapımı Dizisinin Konusu: Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

Yaz ekranının iddialı dizisi “Sen Çal Kapımı”nın ilk bölümü, 1 Temmuz Çarşamba saat 20.00’de FOX’ta.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum