İşte Benim Stilim Zeynep Öztürk sıpanın saldırısına uğradı İşte o anlar...

TV8 ekranlarında yayınlanan İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Zeynep Öztürk, kaldığı otelin bahçesinde bulunan Spagetti isimli sıpanın saldırısına uğradı. O anları paylaşan Öztürk neye uğradığını şaşırdı.

TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan ve yayınlandığı zamana yarışmacılarıyla damgasını vuran İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Zeynep Öztürk, kaldığı otelin bahçesinde erkek bir eşek sıpası olduğunu öğrenen Öztürk, sevmek için yanına gittiği sırada Spagetti isimli sıpanın saldırısına uğradı. Zeynep Öztürk koşarak kaçmaya çalışırken peşini bırakmayan sıpanın o anları kameralara yansıdı. Sıpanın kovalayıp üzerine atlamasıyla panik içinde kaçmaya çalışan Zeynep Öztürk, arkadaşlarının arkasına saklanarak sıpadan kaçmak istese de başaramadı. Arkadaşları tarafından kaydedilen o anları sosyal medya uygulaması Instagram hesabı üzerinden paylaşan Öztürk şu ifadeleri kullandı:

"Spagetti'nin bana olan aşkı bitmez. Ne yaptım ne ettim kurtulamadım. Kötü yorumlarınızı kendinize saklayın. Ben burada sadece büyük bir aşk görüyorum."