İsmail Küçükkaya'dan eski eşi Eda Demirci'nin suçlamalarına cevap

FOX TV “Çalar Saat” Programı Yapımcısı, Gazeteci, sunucu ve haberci İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci’nin kendisi hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Editör: admin
16 Haziran 2020 - 01:27

FOX TV spikeri, gazeteci ve sunucu İsmail Küçükkaya’nın eski eşi Eda Demirci,  yaşadığı şiddeti anlatmak için kameraların karşısına geçti. Youtube üzerinden yayın yapan ‘Magazin Noteri’ isimli programa konuk olan Demirci, Küçükkaya’nın kendisine “Şu konumum olmasa senin ağzını gözünü patlatırdım” dediğini aktaran Demirci şöyle devam etti: Bir gün 'Sadakat ya siyahtır ya beyazdır, gri olmaz' diye bir şey paylaşmıştım. Çıldırmış. Annemi aramış, tehdit etmiş, "Eda'yı 40 yıl yürüyemez hale getiririm" demiş. Bu konuşma sonrası kendisiyle bir saat konuştuk. "Sana mı inanacaklar, bana mı, sen kimsin?" dedi. Ondan sonra anlaşmalı boşanmaktan vazgeçtim, "Bu kadar çirkin bir adama dava açacağım" dedim. Her gün ekranda 'Anneler, kadınlar' diyor, sonra benim annemi tehdit ediyor. "Orası sahne, bu benim konseptim" diyor. Ertesi gün hiçbir şey yokmuş gibi "Oy vermeye gelmedin mi?" diye mesaj attı bana. ifadelerini kullandı.. Diğer taraftan sosyal medya hesabı Instagram üzerinden İsmail Küçükkaya açıklama yaparak söz konusu suçlamaları yalanladı ve ” İddia sahibi iddiasını ispat edebilirse verilecek her türlü cezaya razıyım” dedi .

FOX TV ekranlarında yayınlanan “Çalar Saat” Programı Yapımcısı, Gazeteci ve sunucu İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci’nin kendisi hakkındaki iddialara yanıt verdi.

Küçükkaya, “Hiç bir şekilde şiddet uygulamadım, kötü muamelede bulunmadım. İddia sahibi iddiasını ispat edebilirse verilecek her türlü cezaya razıyım” dedi. Küçükkaya, yasal yollara başvurduğunu ve İstanbul 1. Aile Mahkemesinden Koruma Kararı aldığını bildirdi.

Küçükkaya, Aile mahremiyeti gereği şimdiye kadar sustuğunu ve her türlü ‘iftira ve karalamaya’ rağmen konuşmadığına öne sürerek, “İddia sahibinin iddialarını ispat edememesi üzerine kendisinin talebi ile anlaşmalı olarak sonuçlanan boşanma davasından yaklaşık 6 ay sonra asılsız iddialar tekrar gündeme getirilmiştir. Şunun bilinmesini isterim ki, iddia sahibine hiçbir şekilde şiddet uygulamadım, kötü muamelede bulunmadım. Nitekim boşanma dava dosyasında bunlara ilişkin küçük bir delil sunulmamıştır” ifadelerini kullandı.

İsmail Küçükkaya kendisine ait resmi sosyal medya hesabı Instagram'dan avukatı aracılığıyla açıklama yaptı.  Küçükkaya, Eda Demirci’nin iddialarını ‘gerçek dışı’ diyerek yalanlarken, mahkemede 550 bin liraya anlaşmış olduklarını da söyledi. Avukatın yazılı açıklamasında suçlamalar için ” Eda Demirci’nin boşanma kesinleştikten yaklaşık 6 ay sonra Youtube’de yayınlanan bir magazin programında Samsun’daki evinde düzenlediği, tasarlanan 2 saat sürdüğü anlaşılan canlı yayın ile müvekkilimin manevi şahsiyetine ve kişilik haklarını zedeleyici iftira boyutunu aşan tutum ve davranışları ve beyanları külliyen gerçek dışı olup bu konuda Eda Demirci hakkında her türlü hukuki ve cezai başvuruların yapılacağı izahtan vareste olup kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur.”  denildi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum