İmparator'un inanılmaz dönüşü!

Arabesk müziğin yaşayan efsanesi İbrahim Tatlıses, 12 yıl aradan sonra ilk kez Kuruçeşme Açıkhava’da sevenleriyle buluştu. "Tarihi buluşma" olarak adlandırılan konserde izdiham yaşandı. Biletleri günler öncesinden tükenen konserde "İmparator" sevdalıları kapıda uzun kuyruklar oluşturdu.

İmparator'un inanılmaz dönüşü!

Poll Production ve Demirören Medya Grubu sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Konserleri kapsamında gerçekleşen etkinlikte İmparator'un sahneye çıkmasıyla hayranları Kuruçeşme’yi sevinç çığlıklarına boğdu. Tatlıses’in, sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda İmparator'un hayat öyküsünü konu alan kısa bir video yayınlandı. İbrahim Tatlıses’in hayatını anlatan video, hayranlarını konser öncesinde gözyaşlarına boğdu.

12 YIL ARADAN SONRA İMPARATOR TEKRAR SAHNELERDE!

12 yıllık aradan sonra ilk kez Kuruçeşme Açıkhava sahnesinde konser veren Tatlıses’in sahnesine led ışıklarla “İbrahim Tatlıses” yazıldı. Sahneyi boydan boya saran perdelerin aralanmasıyla İbrahim Tatlıses hayranlarının karşısına çıktı. Tatlıses’i 12 yılın ardından ilk kez karşılarında gören hayranları imparatoru çığlık ve alkış sesleriyle karşıladı.

Binlerce hayranıyla yıllar süren ayrılığından sonra ilk kez göz göze gelen İmparator, perdenin açılmasıyla karşısında izdiham gibi kalabalığı görünce "Bu kadar uzun süre beni sizsiz, sizi bensiz nasıl bırakmışım!" diyerek gözyaşlarını tutamadı. 50 kişilik orkestranın eşlik ettiği Tatlıses, konserinin açılışını “Yalan” şarkısıyla yaptı.

Arabesk müziğin kralı İbrahim Tatlıses, konseri boyunca hayranlarına “Bir Kulunu Çok Sevdim”, “Yalnızım Dostlarım’, “Şemmamme”, “Sarhoş”, “Kavur Balıkları”, “Ne Sevdalar Yaşadım”, “Mavi Mavi” gibi hem arabesk hem de hareketli şarkılarını seslendirdi. İmparator'a, her şarkısında Kuruçeşme’deki hayranları da hep bir ağızdan eşlik etti.

GÜLBEN ERGEN VE ŞAFAK SEZER'DEN HEYECANLADIRAN SÜRPRİZ

İmparator’un “Kara Üzüm Habbesi”ni seslendirdiği anlarda ünlü şarkıcı Gülben Ergen de sürpriz yaparak sahneye geldi ve şarkıya vokal ile eşlik etti. Yakın dostu Gülben Ergen’i sahnede gören İmparator büyük sürprizle adeta şoke oldu.

Özlemin giderildiği konserde imparatora bir sürpriz de Şafak Sezer’den geldi. Ünlü oyuncu konserde aralarda girerek esprileri ile hem İmparator’u hem de izleyenleri güldürdü.

ANADOLU ATEŞİ KURUÇEŞME’Yİ YAKTI...
İbrahim Tatlıses konserinin ilerleyen dakikalarında sahneye ünlü dans grubu Anadolu Ateşi çıktı. “Şemmame” ve “Fadile” şarkısına halay çekerek eşlik ettiler ve dansları ile misafirlere görsel şölen sundular.

İMPARATOR’A HAYRANLARINDAN SEVGİ DOLU TEZAHÜRAT...
Konserin ilerleyen dakikalarında binlerce İmparator hayranı bir anda ayağa kalktı ve hep bir ağızdan “Allah Allah bu nasıl sevmek!” sözleriyle tezahüratlar yağdırdı. Geçen onca yıl sonrasında gerçekleşen bu tarihi buluşma duygusal anlara sahne oldu.

İbrahim Tatlıses, 12 yıl aradan sonra verdiği muhteşem Açıkhava konseriyle "Efsane geri döndü" sözünü bir kez daha tekrarlamış oldu.