İbo Show'un 2. bölümünde kimler var? İşte İbo Show'un ikinci program konukları

Star TV ekranlarında 9 yıl sonra geçtiğimiz 1. bölümü nefes kesmiş ve Twitter'da TT oldu. İbrahim Tatlıses'in 9 yıl aradan sonra tekrar ekranlara dönmesi sevinçle karşılandı. İbo Show'un ikinci bölüm konukları da bomba, kimler olduğu belli oldu.

İbo Show'un 2. bölümünde kimler var? İşte İbo Show'un ikinci program konukları
Editör: admin
20 Kasım 2020 - 00:18

Uzun bir aranın ekranlara dönen ve ilk bölümü ilgiyle takip edilen İbo Show'un 2. bölümü, Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.Cumartesi akşamları saat 20.00'da ekranlara gelen İbo Show'un bu haftaki konukları Hülya Avşar, Demet Akbağ, Olgun Şimşek ve Kubat olacak. 2. bölüm fragmanı yayınlanan İbo Show'a Hülya Avşar ile İbrahim Tatlıses'in 'Mavi Mavi' düeti damga vurdu. Fragmanda, Hülya Avşar'ın söylediği şarkıyla duygulanan İbrahim Tatlıses'in gözyaşları dökmesi dikkat çekiyor.

Programın ilk bölümünde konuklar Şafak Sezer, Kutsi ve Deniz Seki'ydi. Ancak bu isimler tesadüfi olarak çağrılmadı. İbrahim Tatlıses'in silahlı saldırıya uğradığı 14 Mart 2011 yılında son konukları Deniz Seki ve Kutsi olmuştu. Elbisesi ve şarkılarıyla geceye damga vuran Sibel Can sosyal medyaya damga vurdu.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum