Hercai 41. yeni bölüm 1. fragmanı ve Özeti 2 Ekim

Hercai 41. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı? Hercai'nin 2 Ekim 2020 Cuma akşamı ATV'de olacak yeni bölümünde neler olacak? 

Editör: admin
25 Eylül 2020 - 23:52 - Güncelleme: 26 Eylül 2020 - 00:39

ATV'nin ilgiyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 2 Ekim Cuma akşamı saat 20.00'de yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? İşte Hercai 41.bölüm fragmanı

Hercai 41. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı? 
Hercai'nin yeni bölüm fragmanı  yayınlandı 

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 2 Ekim 2020 akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

Hercai 40.son bölüm özeti; Azat'ın vurulmasıyla iki aile arasındaki düşmanlık çoğalırken, esrarengiz bir biçimde ortaya çıkan Aslan suçu üstlenmiş ve Azize'yi büyük bir paniğe sürüklemiştir. Gözlerden uzak büyüttüğü tek erkek torununun gelişiyle tüm planları bozulan Azize onu geri göndermenin yollarını arar. Azat'ın vurulduğu anı gözleriyle gören Reyyan ise şoktadır.

Tam uzaklara gidecekleri sırada Miran'ın böyle bir şey yapmasına anlam veremez. Ta ki onunla konuşuncaya dek. Gerçekleri öğrenmesi ve Miran'ın yanında yer alması uzun sürmez ancak bu kez sınavları çok daha büyüktür. Çünkü Hazar dahil tüm aile, bu evliliğin derhal bitmesi gerektiğinde hemfikirdir. Tüm bu yaşananlardan sonra Reyyan ailesini karşısına alıp Miran'la gidecek mi? Aslan Aslanbey dost mu? yoksa düşman mı?

Hercai'nin genel konusu ne; Yapımcılığını, Mia Yapım - Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum