En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Hercai 38.Bölüm Fragmanı 27 Mart Cuma

Dizi 25.03.2020, 00:26
- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Hercai 38. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı? Hercai'nin 27 Mart 2020 Cuma akşamı ATV'de olacak yeni bölümünde neler olacak? 

Hercai 38. yeni bölüm 1. fragmanı yayınlandı mı? Hercai'nin yeni bölüm fragmanı  yayınlandı. 

ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Hercai dizisinin yeni bölümü 27 Mart 2020 akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Akın Akınözü ve Ebru Şahin gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Hercai bu hafta yayınlanacak mı?

Hercai 37.yeni bölüm özeti; Yalanlardan uzak, yeni bir hayatın kapıları açmak isten Reyyan'ın verdiği karar hem ailesini hem de Miran'ı derinden etkiler. Sevdiği kadının zor zamanlarında yanına olup destek vermek isten Miran, Reyyan'ın acısını hafifletmek için kolları sıvar. Verdiği kararın ardından nereden başlayacağını bilemeyen Reyyan'a destek Fırat'tan gelir.

Mezarlıkta bulduğu nottan sonra Azize'nin kendisini kandırdığından emin olan Gönül babaannesiyle yüzleşmek ve oyununu ortaya çıkarmak için önemli bir hamle yapar. Diğer yandan intikam planını yeniden canlandırmak isteyen Azize, Reyyan'ın üveyliğini kullanır ancak bu durum Reyyan ve Azize'nin karşı karşıya gelmesine neden olur.

Ne olursa olsun Azize'nin durmayacağını, her fırsatta ailesine ve Miran'a zarar vereceğine bir kere daha emin olan Reyyan, Azize'ye meydan okur. Reyyan'ın güçlü duruşu karşısında ezilen Azize Aslanbey, bu sefer Reyyan'ı hiç beklemediği bir yerden vurmaya karar verir.

Hercai'nin genel konusu ne; Yapımcılığını, Mia Yapım - Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı paylaşıyor.

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

- - - Sponsorlu Bağlantılar - - -

Yorumlar (0)