Hendek vefat haberi: Hendek'te 17 Aralık'ta vefat edenlerin isimi

SAKARYA'nın Hendek ilçesinde 17 Aralık 2020 Perşembe günü 2 vatandaşımız vefat etti. Hendek'te bugün aslen Hendekli olan ve İstanbul'da ikamet eden Dilek Erdem ve Hamitli Mahallesi'nden Aynur Keseci vefat etti. Koronavirüs önlemleri nedeniyle define katılımlar sınırlı. Taziye numarası Medya Haber'de...

Hendek vefat haberi: Hendek'te 17 Aralık'ta vefat edenlerin isimi
HENDEK'te 17 Aralık 2020'de 2 vatandaşımız vefat etmiştir. Hendek'te bugün vefat edenlerin defin yeri, zamanı ve taziye için yakınına ait telefon numarası haberimizde

HENDEK'TE 17 ARALIK'TA VEFAT EDENLER

1- Aslen Hendekli olup İstanbul’da ikamet eden, Kaya Erdem ve Okşan Erdem’in gelini, Oğuz, Engin ve Rana Erdem’in yengesi, Serhat Erdem’in eşi, Dilek Erdem vefat etmiştir.

Cenazesi bugün İstanbul Kozlu'da kılınacak cenaze namazının ardından İstanbul Kozlu Mezarlığı Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Serhat Erdem ( Eşi)

0530 389 98 98

2- Hamitli Mahallesinden Merhum Mehmet Kesici’nin eşi, Merhum Behçet Kesici’nin yengesi, Ayhan, Soner, Ferhan, Ekrem ve Fatih Çilek’in halası, Metin Temiz ve İsmail Erdil’in teyzesi, Aynur Kesici vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Hamitli Mahallesindeki hanesinde saat 15:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Hamitli Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Fatih Çilek (Halası)

0535 983 06 06