Hendek'te 20 Ekim'de vefat edenlerin isimleri ve taziye numarası

SAKARYA'nın Hendek ilçesinde 20 Ekim 2020 salı günü 3 vatandaşımız vefat etti. Hendek'te bugünÇakallık Mahallesi'nden Nevin Bosnut, Bayraktepe Mahallesi'nden Asime Sarıca ve Yeni Mahalle'den Yusuf Alişan vefat etti. Koronavirüs önlemleri nedeniyle define katılımlar sınırlı. Taziye numarası Hendek Web Haber'de....

Hendek'te 20 Ekim'de vefat edenlerin isimleri ve taziye numarası
HENDEK'te 20 Ekim 2020'de 3 vatandaşımız vefat etmiştir. Hendek'te bugün vefat edenlerin defin yeri, zamanı ve taziye için yakınına ait telefon numarası haberimizde

SAKARYA HENDEK'TE 20 EKİM'DE VEFAT EDENLER

Çakallık Mahallesi'nden Merhum Cihat Bosut’un (Hunca) eşi, Yücel, Gülay ve Nuray Bosut’un annesi, Nevin Bosut(Cıncalıpha) vefat etmiştir. Cenazesi bugün Çakallık Mahallesi'ndeki hanesinde saat 14:00’da kılınacak cenaze namazının ardından Çakallık Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Gülay Bosut (Kızı)

0532 710 55 63

Aslen Akyazı Hasanbey Köyünden olan Dursun Sarıca’nın (kalaycı) eşi, İlçemiz Bayraktepe Mahallesinde ikamet eden emekli Hendek İlçe Tarım Müdürü Mehmet Sarıca’nın annesi, Asime Sarıca vefat etmiştir. Cenazesi bugün Akyazı Hasanbey Köyünde saat 15.00’de kılınacak cenaze namazının ardından Akyazı Hasanbey Köyü Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah’tan rahmet acılı ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Mehmet Sarıca (oğlu)

05323956066

Aslen Güldibi Mahallesinden Olup, Yeni Mahallede ikamet den, Merhum Hasan Alişan’ın oğlu, Mevlüt, Davut ve Cavit Alişan’ın kardeşi, Fevzi ve Murat Eltutan’ın kayınpederi, Selim, Yasir ve Selçuk Alişan’ın babası, Yusuf Alişan vefat etmiştir. Cenazesi bugün Güldibi Mahallesindeki hanesinde saat 12:30’da kılınacak cenaze namazının ardından Güldibi Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet acılı Ailesi ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

Selim Alişan(Oğlu)

0553 857 04 54