Hazal Kaya: Acil servislerde yer yok! Benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak?

Ünlü oyuncu Hazal Kaya geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanmış ve tedavisi tamamlanarak setlere geri dönmüştü. Koronavirüs sonrası tansiyon problemi yaşayan ünlü oyuncunun yaptığı son paylaşıma göre, tansiyon problemi sonucu acil servise gitmek istedi fakat yer bulamadı.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan ve tedavisinin tamamlanmasının ardından dizi setlerine geri dönen ünlü oyuncu Hazal Kaya, setteyken rahatsızlandı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaşanan sıkıntıyı anlatan ünlü oyuncu, koronavirüs sonrası tansiyon problemi yaşadığını ve setteki sağlık görevlilerinin kendisini bir acil servise götürmek istediklerini dile getirdi. Bütün hastanelerin acil servislerinin dolu olması sonucu eve dönmek zorunda kalan Hazal Kaya, yaşadığı durumu sosyal medya hesabından şu sözlerle anlattı:

"Covid sonrası tansiyonumla ilgili bir takım sıkıntılar yaşıyorum. Setteki paramedik arkadaşlar eko çekilmesi için acile götürmek istediler beni ama bütün hastanelerin acilleri dolu. 112 ile hastaneler arasında tuhaf ve anlaşılmaz bir iletişim problemi var. Ben eve dönebilecek durumda olduğum için şanslıyım ancak benim kadar şanslı olmayanlar ne yapacak hal buyken bilemiyorum... Gerçekten çok zor."

Etiketler: hazal kaya, koronavirüs