Hayranlarına kötü haber TV8 Doğduğun Ev Kaderindir neden yok? Yeni bölüm ne zaman 37.yeni bölüm fragmanı

TV8 ekranlarında yayınlanarak izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam yayınlanması beklenen 37. bölüm neden yayınlanmadı? Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarını üzecek haber geldi. Peki sevilen dizinin yeni bölümünün yayınlanmamasının sebebi ne? Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam TV8 ekranlarında saat 20.00'da yayınlanması beklenen 37. yeni bölümü yayınlanmadı. Sevilen dizinin 36. bölümünün yayınlanmasının ardından izleyenler tarafından 37. bölüm fragmanı merakla beklenmeye ve araştırılmaya başlanmıştı. Fakat geçtiğimiz son bir haftada, 36. bölümün izleyici karşısına çıktığı günden itibaren 37. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu akşam beklenen 37. bölümü de yayınlanmayınca hayranları tarafından üzüntü ve merakla karşılandı. Peki Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin yeni bölümü neden yayınlanmadı? Doğduğun Ev Kaderindir 37. bölüm ne zaman yayınlanacak? Doğduğun Ev Kaderindir takipçilerinin merak ettiği tüm bu soruların cevapları haberimizde...

[ilgili-galeri=3322]

Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm neden yok?

OGM Pictures imzalı, TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinden hayranlarına kötü haber geldi. Her hafta çarşamba günü izleyici karşısına çıkan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin bu hafta yayınlanması beklenen 37. bölümünün ekrana gelmemesinin ardından büyük hayal kırıklığı yaşayan izleyiciler sebebini araştırmaya başladı. Yapımını Onur Güvenatam’ın üstlendiği, Çağrı Bayrak’ın ise yönetmen koltuğunda oturduğu Doğduğun Ev Kaderindir’in 37.yeni bölümü 24 Mart Çarşamba ekranlara gelmeyeceği öğrenildi. Yapım, dizinin 37. bölüm fragmanını yayınladıktan sonra yayından kaldırdı. Yayın akışından da kaldırılan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 37. yeni bölümü yerine kolaj bölümü yayınlanacak.

[ilgili-galeri=3271]Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm ne zaman?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi verdiği bir haftalık aradan sonra 31 Mart Çarşamba akşamı saat 20:00’de TV 8 ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam edecek.

[ilgili-galeri=3318]DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR'İN KONUSU

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından esinlenilerek televizyona uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıkarılıyor.

Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur.

İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

[ilgili-galeri=3276]Doğduğun Ev Kaderindir, "kimi sevip kiminle evleneceğine bile doğduğun ev karar veriyormuş. Önce anneler alıyormuş kalemi eline, başlıyormuş yazmaya" ile kaderin sırrını aralayan ve gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla aşkın, hayatın ve aile yaşamının gözle görünmeyen odalarına yolculuk ediyor.

[ilgili-galeri=2987]DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR OYUNCULARI

 • Demet Özdemir (Zeynep)
 • İbrahim Çelikkol (Mehdi)
 • Ali Oğuz Şenol (Tolga) E
 • ngin Hepileri (Faruk)
 • Sinan Demirer (Bayram)
 • Kazım Sinan Demirer (Bayram) N
 • ail Kırmızıgül (Ekrem)
 • Naz Göktan (Emine)
 • Nurşim Demir (Zeliha)
 • Senan Kara (Nermin)
 • Zeynep Kumral (Müjgan)
 • Zuhal Gencer Erkaya (Sakine)

[ilgili-galeri=3164]