Hayranlarına kötü haber! TRT'nin sevilen dizisi final yapıyor

TRT 1 ekranlarında dört sezondur izleyiciyle buluşan komedi dizisi için final kararı çıktı. Dizi, sezon başında gün değiştirmişti.

Başrollerinde Ufuk Özkan, Erkan Sever ve Ayça Varlıer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı Kalk Gidelim için sürpriz final kararı çıktı.Reytingleri düşük gelen yapımlar bir bir veda ederken son haber sezon başında gün değiştiren ve cumartesiden perşembeye alınan TRT'nin Kalk Gidelim dizisinden geldi.

[ilgili-galeri=2392]

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; TRT'nin Muğla'da çekilen komedi dizisi final yapıyor... Staff Film imzalı dizi 135. bölümde ekrana veda edecek. 4 sezondur ekranda olan dizinin son olarak yayın günü değişmişti.

[ilgili-galeri=2376]KALK GİDELİM 131.BÖLÜM ÖZETİ

Perihan’ın sürprizi nedeniyle sancılanan Dudu, doğum için apar topar hastaneye götürülür ancak yolda yine Şakir’den kaynaklanan sayısız aksilikler olur. Güçlükle hastaneye varabilen Dudu bu sefer de inanılmaz bir olayla karşılaşır.

Seyfettin ve Sevda Badegül ve Halim’ in durumundan şüphe edince çocukları çapraz sorguya alırlar. Halim ve Badegül mecburen durumu Seyfettin ve Sevda’ya anlatmak zorunda kalırlar. Badegül’ ün çocuğunun olmayacağını öğrenen ikilinin tavrı gerçek bir aile dayanışmasının örneği olacaktır.

Kelle İsmail’in evinde yakalanan Samim sabaha kadar esir kalır. Babasının Samim’ e kötülük yaptığını düşünen Yasemin çok üzülür. Yasemin’ in artık bambaşka bir planı vardır. Samim bile bu plandan habersizdir.

Hastaneye yatan Dudu normal doğum için hazırlanmaktadır. Bu arada Perihan ‘ın bir planı vardır. Bebeğin ismini o koyacaktır. Perihan, Şakir’i bebeğin ismi konusunda ikna eder. Dudu doğumu beklerken, Şakir annesinden aldığı taktikle gerekli hazırlıkları yapmaya başlar.

Etiketler: kalk gidelim, fragman, final, trt