Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Nur Tuğba Namlı'dan durumu ağırlaştığı iddiasına cevap!

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün sabah saatlerınde yayınlanan 'Neler Oluyor Hayatta' programının yorumcusu Hakan Ural, koronavirüse yakalanmıştı. Hakan Ural'ın program partneri Nur Tuğba Namlı, Ural'ın durumunun ağırlaştığı ve yoğun bakıma kaldırıldığına dair çıkan haberlere yanıt verdi.

Hakan Ural'ın sağlık durumu nasıl? Nur Tuğba Namlı'dan durumu ağırlaştığı iddiasına cevap!

Kanal D'de hafta içi her gün yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir sağlık sorunları nedeniyle ekrana çıkamıyor.

Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle tedavi gören Hakan Ural'ın son durumunu program partneri Nur Tuğba Namlı, bu sabah canlı yayında açıkladı.

YALAN YANLIŞ HABERLER DOLAŞIYOR

Sosyal medyada yayılan asılsız haberlerin doğru olmadığını belirten Nur Tuğba Namlı, şu ifadeleri kullandı:

"Merak ettiğinizi biliyorum. Açıklama beklediğinizi de biliyorum. Her gün güncelliyoruz. Hakan'ın sağlık durumu ile ilgili merak edilecek hiçbir şey yok. Daha önce yinelediğim gibi diğer haberlere lütfen itibar etmeyin. Sağlık durumu gayet iyi. Sadece tedavi ve tedbir amaçlı hastanede. Birkaç gün bizden uzak ama en kısa sürede bizlerle olacak. Maalesef böyle yalan yanlış haberler dolaşıyor. Her gün söylesek de, her gün 'hayır böyle değil, şöyle' desek de yinelemek zorunda kalıyoruz maalesef"