Hadise'den Reza Zarrab iddialarına yanıt: 'Kimse namusumu lekeleyemez!'

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş geçtiğimiz günlerde 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a kendisini aldattığını iddia ederek boşanma davası açtı. Reza Zarrab'ın ilişkisi olan kadınlardan birinin Ebru Gündeş'in yakın arkadaşı Hadise olduğu iddia edilince de Hadise'den yanıt gecikmedi.

Hadise'den Reza Zarrab iddialarına yanıt: 'Kimse namusumu lekeleyemez!'

Bir süredir ayrı yaşasalar da evliliklerine devam eden Reza Zarrab ve Ebru Gündeş'ten geçtiğimiz günlerde boşanma haberi gelmişti. Ebru Gündeş 11 yıllık eşi Reza Zarrab'a başka kadınlarla ilişkisi olduğu yönündeki ifadeleriyle boşanma davası açtı. Bu haberin ardından Ebru Gündeş'in bahsettiği kadınlardan birinin yakın arkadaşı Hadise olduğu ileri sürüldü. Gündeme bomba gibi düşen bu haberden sonra Hadise'den de yanıt gecikmedi. İddialar jet hızıyla cevap veren Hadise şu ifadeleri kullandı:

'Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez'

"Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım."