Gönül Dağı 28. Bölüm Fragmanı 15 Mayıs'ta neler yaşanacak?

Gönül Dağı 28. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her bölümüyle sosyal medyanın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Gönül Dağı'nın 15 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı TRT 1 ekranlarında yayınlacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Sitene Ekle

TRT 1 ekranlarının sevilen fenomen dizisi Gönül Dağı dizisinin yeni bölümü 15 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00'da TRT'de.


Başrollerinde Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan gibi ünlü oyuncuların yer aldığı Gönül Dağı bu hafta yayınlanacak mı?

 

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Araba İcadı Yarışması’nın zamanı gelmiştir. Taner ve amcaoğulları, henüz bitmemiş olan arabalarını tamamlamak için yoğun bir çalışma içerisine girecektir.

Öte yandan Taner, babası tutuklandığı için moralsiz olan Dilek’i, yeniden hayata döndürmek için çaba harcayacaktır. Yarışma günü geldiğinde amcaoğulları; Dilek, Cemile ve Asuman’ı da yanlarına alarak yarışmaya gidecektir. Taner’in yarışmayı kazanması kesin iken alacağı karar ne olacaktır?

Sefer ve Zahide’nin düğün zamanı yaklaşırken, ev meselesini çözmeleri gerekmektedir. Selami ve Keriman’ı aileleriyle barıştırma kararı alırlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır.

Devreye Gülsüm Öğretmen’in girmesiyle birlikte işler iyice büyüyecektir. Sonunda Selami ve Keriman, aileleriyle barışabilecek midir?