Galatasaray eksiliyor! Beş futbolcu karantinada, üçü tedavide…

Kayserispor maçının hazırlıklarına devam eden Galatasaray'da eksikler göze çarpıyor. Beş futbolcusu karantinada olan sarı kırmızılılarda Etebo, Luyindama ve Falcao günü tedaviyle geçirdi.

Galatasaray eksiliyor! Beş futbolcu karantinada, üçü tedavide…
19 Kasım 2020 - 16:42
Süper Ligin 9. haftasında sahasında Hes Kablo Kayserispor’u konuk edecek Galatasaray, hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde ısınma hareketleriyle başlayan antrenman teknik çalışmalar ve pas oyunlarıyla devam etti. Ana bölümünde sınırlı alanda oyunsal formda dayanıklılığa yönelik çalışmalar gerçekleştirilen antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından sona erdi.

Sarı-kırmızılılarda milli takımlarından dönen Kerem Aktürkoğlu ve Sofiane Feghouli, antrenmanda takımla beraber çalışırken, Milli takımlarından sakat dönen Peter Etebo ve Christian Luyindama’nın yanı sıra Radamel Falcao günü tedaviyle geçirdi.


Öte yandan geçtiğimiz günlerde yapılan Covid-19 testleri pozitif sonuç çıkan 5 oyuncunun da izolasyon, tedavi ve takip programları; Sağlık Bakanlığı, UEFA, ilgili futbol federasyonları ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun protokolleri doğrultusunda devam ediyor.

Galatasaray, Kayserispor maçı hazırlıklarına yarın saat 11:30da yapacağı antrenmanla devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum