Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun yeni görevi açıklandı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Emre Belözoğlu'nun sportif direktör olarak görevlendirildiğini açıkladı.

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu'nun yeni görevi açıklandı!
Editör: admin
28 Ekim 2020 - 18:24

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Emre Belözoğlu'nun sportif direktör olarak görevlendirildiğini açıkladı. Düzenlenen basın toplantısında Emre Belözoğlu imzayı atarken Koç, "Emre bizim yeni sportif direktörümüz. Söz konusu çubuklu olduğunda limit tanımayan bir şekilde 'hoş geldin' diyorum" dedi.

Fenerbahçe, Emre Belözoğlu ile sportif direktörlük konusunda 2020-21 sezonu için anlaşma sağladı. Ali Koç düzenlenenbasın toplantısında Belözoğlu'nun görevini açıklarken, Sarı Lacivertliler'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen yazıda da "Şirketimiz, Sportif Direktörlük için Sayın Emre Belözoğlu ile anlaşmaya varmıştır" denildi. 

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç basın toplantısında şu açıklamaları yaptı:

Emre Belözoğlu için ortak söylenecek bir şey var ki Türk futbol tarihinin en önemli, en başarılı oyuncularından biri. Hangi takımda olduysa, gerek Galatasaray'da, Başakşehir'de, Fenerbahçe'de; dünyanın en önemli 5 liginde başarılı olmuş. Kupalar kaldırmış. Türkiye'yi yurt dışında bulunduğu sürede en iyi şekilde temsil etmiş. Futbolculuk kariyerini en iyi şekilde sürdürmüştür.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum