Fenerbahçe'de 18 koronavirüs vakası

Fenerbahçe'de koronavirüs paniği. Fenerbahçe Kadın Basketbol şubesinde 14 sporcu ve 4 personelin corona virüsü testlerinin pozitif çıktığı açıklandı.

Fenerbahçe'de 18 koronavirüs vakası
14 Kasım 2020 - 14:07

Fenerbahçe Kadın Basketbol  ekibinde koronavirüs şoku yaşanıyor. Sarı lacivertlilerde yapılan koronavirüs testinde 14 sporcu ve 4 teknik ve idari personelde pozitif sonuç çıktığı duyuruldu.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada, “Kulübümüz daha önce yaptığı açıklama ile Fenerbahçe Öznur Kablo kadın basketbol takımımızdan 4 oyuncumuz ve 1 teknik ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğu kamuoyuna duyurulmuştu.Yeni test sonuçlarına göre A takımımızdan 2 oyuncumuz ile 1 idari personelimizin daha test sonuçları pozitif olduğu netleşmiştir. Fenerbahçe Gelişim takımımıza tanı testlerine göre de; Gelişim takımımızdan 8 oyuncumuz ile 2 teknik ve idari ekip personelimizin test sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir. Toplamda pozitif tanısı alan 14 oyuncumuz ile 4 teknik ve idari personelimiz ev izolasyonuna alınarak tedavilerine başlanmıştır. Konu hakkında gelişme oldukça kamuoyu bilgilendirilecektir.“ denildi.


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum