Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu..

Estetik operasyonlarıyla sıkça adından söz ettiren Songül Karlı, özellikle sosyal medya platformlarında paylaşımlarıyla ilgi çekiyor. Kendine özgü iddialı ve cesur tarzıyla beğeni toplayan ünlü isim, 49 yaşında olmasına rağmen enerjisiyle gençlere taş çıkarıyor. Yeni sezonda ekranlara geri dönecek olan ünlü şarkıcı, programının tanıtımıyla sosyal medyayı salladı.

Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu..

Ünlü isim Songül Karlı, estetik operasyonlar ve cesur pozlarıyla sosyal medya dünyasında büyük ilgi uyandırıyor. Estetik operasyonlar sayesinde yıllara meydan okuyan Songül Karlı, fit ve enerjik görünümüyle de övgüler alıyor. Hem estetik operasyonlarının etkisi hem de sağlıklı yaşam tarzı, Songül Karlı'nın genç ve dinamik bir görünüm sergilemesini sağlıyor.

Uzun zamandır ekranlarda olmayan Karlı, yeni sezonda ekranlara geri dönüyor. Fox Tv'de yayınlanacak olan "Bu Tabak Kimin?" programının sunuculuğunu üstlenen ünlü isim hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkacak.

 Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu.. - Resim : 1

4 Eylül'de ilk bölümüyle ekranlarda olacak yarışmanın tanıtımı sosyal medyaya damga vurdu. Songül Karlı'nın programına sosyal medyada; 'Kurgu diye bağırıyor', 'Gelinim Mutfakta gibi', 'Bu iş tutmaz', 'Flash Tv oyunculukları' gibi yorumlar yapıldı.

Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu.. - Resim : 2

Yarışmada her biri 5’er kişiden oluşan iki takımın her bir yarışmacısı, en beğenilen tabağı yapmak ve rakiplerinin ya da takım arkadaşlarının ellerinden para ödülünü toplamak için kıyasıya rekabet edecek.

 Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu.. - Resim : 3

Programda, 5’er kişiden oluşan iki takımdan her gün 2’şer kişi yemek yapıp sunacak. Diğer yarışmacılar ise yapılan yemeğin kime ait olduğunu bilmeden ellerinde bulunan 1500’er lirayı en beğendikleri tabağa istedikleri gibi dağıtacaklar. Böylece rakip ya da kendi takımından yarışmacılar, beğendikleri tabağın sahibine ödül kazandıracaklar.

 

Her haftanın sonunda kazanan takımın hafta boyunca topladığı ödülüne kavuştuğu yarışmada kaybeden takımın kaybettiği paralar ellerinden alınarak ayın en çok kazanan yarışmacısına verilmek üzere bir kutuda toplanacak. Ay sonunda kutudaki ödül rekabetin zirve yaptığı final yarışında birinci olacak tek bir kişiye gidecek.

 Estetikleri ile gündemden düşmeyen Songül Karlı yeni projesini duyurdu! Tanıtımı olay oldu.. - Resim : 4

Etiketler: songül karlı