Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz setinde panik! Ekibin bir kısmı koronavirüs pozitif çıktı

Koronavirüs dizi setlerini vurmaya devam ediyor. Son olarak Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin setinde de koronavirüs vakaları çıktı.

Son dönemlerde dizi setlerini vurmaya başlayan koronavirüs vaka sayıları hız kesmeden yükselmeye devam ediyor. Dizi setlerinde koronavirüs vakalarının çıkması sonucu birçok dizi setinde çekimlere ara verilirken son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin setinde de koronavirüs vakaları çıktı. Sette panik havası yaşanırken birçok oyuncu da test yaptırmaya gitti.

tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, yurtdışından getirilen bir cihazla düzenli olarak kontrol yapılan EDHO'nun setinde geçtiğimiz hafta ekibin bir kısmında koronavirüs test sonuçları pozitif çıktı. Sette bir panik havası yaşanırken oyuncular da hastaneye koşarak koronavirüs testi yaptırdılar fakat hepsinin sonucu negatif çıktı. Tüm yaşananlardan sonra dizi yapımı önlem aldı ve senaryoyu revize etti. Aralarında usta oyuncu Ali Sürmeli'nin de olduğu bazı oyuncular bir hafta dinlenmeye alındı.

Etiketler: koronavirüs, edho