Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni sezon bölümleri için heyecan dolu bekleyiş sürüyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?
Editör: admin
03 Ekim 2020 - 23:53

Atv ekranlarının en çok izlenen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO yeni sezon bölümleri için heyecan dolu bekleyiş sürüyor. Aksiyonun hız kesmeden devam ettiği yapımın tanıtım fragmanını yayınlamasıyla beraber dizinin sıkı takipçilerinin heyecanı yükseldi. Başrollerinde Oktay Kaynarca gibi ünlü isimleri barındıran yapımın ekranlara geri döneceği tarih de açıklandı. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz EDHO ile ilgili detaylar haberimizde...

Atv ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı ile beraber dizinin sıkı takipçilerinin heyecan dolu bekleyişi başladı. Dizinin yeni sezonunda da aksiyon hız kesmeden devam edecek. Oktay Kaynarca'nın başrollerinde bulunduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlıyor? EDHO Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon bölümleri ne zaman yayınlanacak?

EDHO yeni sezon bölümleri için yapımın sıkı takipçilerinin geri sayımı başladı. Yayınlandığı süreçte reyting rekorlarına imza atan ekranların uzun soluklu yapımının yeni sezonuna ilişkin ilk sinyal başrole hayat veren Oktay Kaynarca'dan gelmişti. Şimdi ise dizinin yapım şirketinin yayınladığı fragmanla merakla beklenen o tarih resmen açıklandı!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonuyla 6 Ekim 2020 Salı günü saat 20:00'da yayınlanmaya başlıyor.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum