Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) İshak kim, aslen nereli, gerçek ismi ne? Alparslan'ı vurdurtan isim...

ATV ekranlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 182. bölümü aksiyon ve merak uyandıran sahneleriyle yine hayranlarının nefesini kesti. EDHO'ın yayınlanan son bölümü olan 182. bölüm final sahnesi herkesi şoke etti. Peki son bölümde Alparslan'ın infaz emrini veren İshak karakterine can veren Caner Kurtaran kimdir? Caner Kurtaran, 26 ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

ATV ekranlarında yayınlanan EDHO'ın yayınlanan son bölümü olan 182. bölüm final sahnesi herkesi şoke etti. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın İshak Alparslan'ın ölüm emrini verdi. Peki İshak karakterine hayat veren Caner Kurtaran kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

[ilgili-galeri=2929]

EDHO İSHAK (CANER KURTARAN) KİMDİR?

Caner Kurtaran, 26 ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır.

ATV ekranlarının salı akşamları izleyicileriyle buluşan EDHO, ünlü oyuncular Caner Kurtaran ve Bahtiyar Engin'i kadrosuna transfer etmişti. Diziye yeni soluk getirecek olan Kurtaran ve Engin, kontrgerillayı yöneten, Amerika'nın emrindeki iki karaktere hayat veriyor.

İshak karakteri yeni eylemi yönetecek kişidir. Hızır ile sık sık karşı karşıya geleceklerdir. Hızır’la tam bir düşman kesilen İshak karakteri kolay lokma olmadığını Korkmazlar başta olmak üzere pek çok kişiye gösterecektir.

CANER KURTARAN KİMDİR?

Caner Kurtaran, 26 ekim 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Aktif olarak tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. 2005 yılından bu yana aktif olarak oyunculuk yapmaktadır. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda da birkaç yıl çalışmıştır. İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2005 yılında Güz Yangını dizisi ile yaşamış en son karşımıza ise Ramo dizisi ile çıkmıştır. Ancak Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisindeki Şevket karakteri ile tanınmıştır.