Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 197. Bölüm Fragmanı KVP'den transfer 1 Haziran Yeni Bölüm Özeti

ATV Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 197. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Sosyal medyanın sevilen dizilerindenn biri olan EDHO'ın 2 Haziran 2021 Salı günü atv ekranlarında yayınlanacak olan yeni bölümünde neler olacak?

Sitene Ekle

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer gibi ünlü oyuncularının yer aldığı yeni bölüm bu hafta yayınlanacak mı? ATV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 197. yeni bölümü 1 Haziran Salı akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 197.yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?: EDHO'ın 197.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü 1 Haziran Salı 2021'de ATV'de. Yeni bölüm fragmanı ise BURADAN İZLEMEK İÇİN DOKUNUN

 

 

EDHO 197. YENİ BÖLÜM ÖZETİ  


'Sana öyle bir düşman buldum ki, vur vur bitmez!''

 

Hızır Çakırbeyli, Rıdvan ve bağlı olduğu şebekeyle verdiği savaşta sevdiklerini teker teker kaybetmeye başlar. Gelini Didem Çakırbeyli'nin ölümünün ardından akrabası ve dostu Haşmet Façalı'yı da kaybeden Hızır Çakırbeyli, artık şartları zorlamaya karar verir.

Çakırbeyli ailesi kadar Façalı ailesine de ateş düşer. Yeğeni ve abisinin cenazesinde yapılan bombalı saldırıyla en yakınındaki isim olan Hakan'ı da kaybeden Behzat Façalı, intikam yemini eder. Abisi Haşmet Façalı gibi kendisini kaybetmesinden korkan Hızır Çakırbeyli, kurduğu planın merkezine Behzat Façalıyı koyar.

Evlendiği gün eşini kaybeden Hızır Ali'yi öldürmeyi kafasına koyan Rıdvan, bir hamle de hastanede yapar. Yapılacak saldırıyı ön gören Alpaslan ise kurduğu oyunla Rıdvan'ın bir oğlunu daha tuzağa düşürür. Oğlunu kurtarmak için her yola başvuran Rıdvan ise tüm bağlantılarını kullanarak savaşa yeni bir isim dahil eder.

 


02:15:50
Son BölümSavaşın fitili ateşleniyor!25.05.2021 Salı